Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

POLECAM !!! ++++++++

Roman

Brak uwag

Karolina

Syn zamówił żeberka z pieczonymi ziemniakami a dostał z ziemniakami puree.

Marlena